KONST / Litografier / Serigrafi 7267277
nr 726 7277
Serigrafi
Efter MÃro, Figur, motivets mått: 35x25
Kondition: ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2011
kl 18:34:33
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr